بررسی خودرو

معرفی آئودی Q3 2019 با رنگ نارنجی

ویدیو بررسی طراحی و آپشن های Audi Q3 2019

معرفی آئودی Q3 2019 با رنگ نارنجی:

فناوری ایمنی در آئودی Q3 بسیار بالا و اصطلاحا، از سپر جلو تا سپر عقب است. این محصول، 5 ستاره و امتیاز کامل از بنیاد تست ایمنی خودروهای اروپا Euro NCAP دارد. برای رسیدن به این هدف، موفقیت در تمامی آزمون‌های ایمنی، اعم از حفاظت سرنشینان بالغ در ردیف جلو، کودکان در صندلی عقب، فناوری‌های جلوگیری از حادثه و کمک راننده، ضروری است. آئودی Q3 از سیستم ایمنی فعال استفاده می‌کند که مهمترین مزیت آن، ترمز اضطراری خودکار در ترافیک شهری یا بزرگراه می باشد.

حتی نسخه‌ی پایه از کراس‌اور آئودی Q3، مجهز به سنسورهای جلوگیری از برخورد در جلو و عقب خواهد بود تا هشدارهای صوتی و دیداری، هنگام خطر به اطلاع راننده برسند. رادارهای این مدل، حرکت عابرین، خودروها و دوچرخه‌سواران را احساس می‌کنند و در مواقع لازم، ترمز را فعال خواهند کرد. دیگر آپشن‌های موجود در مدل استاندارد، هشدار خروج از خط و نقطه‌ی کور هستند که تغییر حرکت خودرو به جهت‌های کناری و خروج از لاین جاده را، هشدار می‌دهند. علاوه بر اینها، دوربین تشخیص ترافیک در جلو، کروز کنترل هوشمند با ترمز اضطراری، سنسور پارک، کنترل شدت روشنایی جلو با توجه به ترافیک و سیستم‌های هشدار ایمنی نیز، در تمامی مدل‌های آئودی Q3 نصب شده‌اند.

بدنه‌ی این خودرو برای حفاظت از سرنشینان، بازطراحی و تقویت شده است. پیرامون کابین، ستون‌ها، سقف و زیر بدنه، آلیاژهای شکل داده شده با فولاد گرم وجود دارند. این شرایط، علاوه بر افزایش ایمنی، وزن نهایی Q3 را به میزان 26 درصد کاهش می‌دهد.

بنیاد ایمنی خودروهای اروپا Euro NCAP، متشکل از وزارت‌خانه‌های حمل و نقل کشورهای عضو اتحادیه اروپا، اعضای موسسات و کلاب‌های خودرویی، شرکت‌های بیمه و محققان این رشته است. در مجموع، 12 نهاد مختلف از 8 کشور، عضو ثابت Euro NCAP هستند. تقریبا تمامی خودروهایی که در اروپا تولید می‌شوند یا از کشورهای دیگر به بازار این قاره می‌رسند، توسط Euro NCAP آزمایش و شرایط ایمنی آنها در حالت‌های مختلف، اطلاع‌رسانی می‌شود. امتیازهای کامل در تست‌های Euro NCAP، فراتر از استانداردهای رایج در قوانین حمل و نقل کشورهای اروپا هستند.

منبع
سایت ویدیو
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.