بررسی خودرو

تجربه رانندگی با اولین مدل از نسل جدید بی‌ام‌و سری 8، مدل M850 ایکس‌درایو

ویدیویی زیبا از ظاهر و امکانات داخل و خارج BMW M850

تجربه رانندگی با اولین مدل از نسل جدید بی‌ام‌و سری 8، مدل M850 ایکس‌درایو: کافی است پدال گاز را لمس کنید تا صدای جذاب و رعب‌اور اگزوزها به گوش رسند و شما به داخل صندلی‌های چرم M850، فشرده شوید. بی‌ام‌و، تجربه‌ی سال‌ها حضور در مسابقات سرعت را به این خودرو و پیشرانه‌ی قدرتمند V8 منتقل کرده است. سری 8 جدید، در هر حالت رانندگی، هیجان‌انگیز عمل می‌کند و تحت فرمان راننده خواهد بود. سیستم‌های مدرن در فنربندی، فرمان فعال با عملکرد هوشمند، دیفرانسیل اسپرت سری M و جدیدترین نسخه از فناوری ایکس‌درایو که تقسیم گشتاور بین محورهای جلو و عقب را بنا به شرایط مدیریت می‌کند، عملکرد M850 در شرایط مختلف را بهبود می‌بخشد.

نسل جدید سری 8 بی‌ام‌و، مهارنشدنی و پرشتاب نشان می‌دهد؛ اما مجهز به ترمزهای قدرتمند برای مانور در پیچ‌ها و نگه‌داشتن خودرو پشت چراغ قرمز، است. به صورت استاندارد، کالیپرهای M اسپرت در M850 وجود دارند تا ترمز‌گیری سریع و نرم ممکن شود.

نسخه‌ی اول از M850 که فرست ادیشن نام‌گذاری شده است؛ به تعداد 400 دستگاه تولید می‌شود. این محصول، راننده را به تجربه‌ای تازه از دنیای خودروهای اسپرت‌ با قدرت و جذابیت بالا، دعوت می‌کند. مهندسی پیچیده‌ی بی‌ام‌و در دنیای سرعت، با طراحی چشم‌نواز بدنه همراه شده است تا خودرویی منحصر به فرد و متفاوت از رقبا تولید شود. بی‌ام‌و فرست ادیشن M850، با رنگ بدنه‌ی آبی یخی موسوم به آبی بارسلونا، رینگ‌های طرح M مدل نایت‌بلو و پوشش چرم آلکانتارا در سقف، همراه با کد یک از 400، جذابیت زیادی دارد.

منبع
سایت فونل
برچسب ها
نمایش بیشتر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.